Teknoloji

PlayStation Plus Kasım Ücretsiz Oyunları Açıklandı: 1500 TL Değerinde

 
Sony Interactive Entertainment’ın kullanıcılara sunduğu PlayStation Plus abonelik hizmeti kapsamında her ay ücretsiz oyunlar sunulmaya devam ediyor. Essential aboneleri için kasım ayı oyunlarının kesinleştiği bu dönemde birçok yapım oyuncuları bekliyor.
 
Tüm oyunlar 7 Kasım ile 4 Aralık arasında satışa sunulacak.
 
– Uzaylılar: Fireteam Elite (PS5, PS4)
 
 
 
Aliens: Fireteam Elite, ikonik Alien World’de geçen işbirlikçi moduyla öne çıkan üçüncü şahıs bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda farklı türdeki Xenomorf sürüleriyle savaşarak karakterinizi ve ekipmanınızı kişiselleştirebilir, giderek artan bu tehdidi kontrol etmeye çalışırken seviye atlayabilirsiniz.
 
– Dragon Ball: Kırıcılar (PS4)
 
 
 
Dragon Ball: The Breakers, 7 sıradan karakterin Raider’a (Frieza ve Broly gibi klasik bir DRAGON BALL rakibi) karşı hayatta kalmaya çalıştığı çevrimiçi asimetrik bir aksiyon deneyimidir. Oyunda Raider avlanır ve durdurulamaz bir güç haline gelir.
 
– Mafya II: Definitive Edition (PS4)
 
 
 
HD olarak yeniden düzenlenen oyunda, organize suçun altın çağında bir gangsterin hayatını yaşıyorsunuz. Savaş kahramanı Vito Scaletta, babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyaya bulaşır. Vito, arkadaşı Joe ile birlikte kendini kanıtlamaya çalışır ve daha büyük ödül, statü ve sonuçları olan kötülükler yaparak aile içinde yükselir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu