Haber

İzmir Seferihisar, Foça’da deprem oldu mu? SON DAKİKA! İzmir’de bugün deprem var mı? AFAD ve Kandilli deprem listesi!

izmir ‘da deprem mi oldu? Foça’da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli bilgilerine göre izmir ‘da deprem olup olmadığı merak ediliyor. Peki, izmir Beyin sarsıntısı mı oldu? Bugün izmir ‘da deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi İzmir depremi ve AFAD İzmir’in deprem şiddeti merak ediliyor. Peki, İzmir’deki deprem ne kadar güçlüydü? AFAD son deprem listesi ve İzmir yakını deprem bilgileri için Kandilli son deprem listesi! Son depremler ve Son dakikadeprem haberi…

İZMİR DE DEPREM Mİ OLDU?

AFAD’ın son depremler ve Kandilli’deki son depremler listesi ile karşılaştırıldığında deprem oldu mu, şiddeti ne kadardı sorularına yanıt bulabilirsiniz. Aşağıdaki son dakika deprem listesi ile son depremler ve şiddetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

SON DEPREMLERİN AFAD LİSTESİ

Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı, son dakika deprem haberleri ile vatandaşlara yeni deprem haberlerini vermeye devam ediyor.

AFAD SON sarsıntı

KANDİLLİ’DEKİ SON DEPREM LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika depremi haberler i ile vatandaşa anlık deprem haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

KANDİLLİ SON sarsıntı

BUGÜN Mİ OLDU?

Bugün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesinden takip edebilirsiniz. Burada anlık deprem analizleri yapılmakta ve en güncel bilgilerle sunulmaktadır. Son 500 depreme kadar bugün mü dün mü deprem oldu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

DEPREM NEREDE OLDU?

Son dakika deprem haberleri ve depremin şiddeti sorusuna ayrıca AFAD ve Kandilli deprem listesi ya da news.com’un en son depremler sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu